ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WIRTUALNEJ GALERII PRAC

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do obcowania ze sztuką wyjątkową. Prace nad nią trwały miesiącami, a ich pierwotną ideą jest przyroda i wszystko co się z nią wiąże. Jest ona prezentowana w formie kompozycji roślinnych, odnosi się bezpośrednio do obserwacji natury, bogactwa jej form i obserwacji detalu. W drugiej grupie prac osoby doświadczające zaburzeń psychicznych przenieśli na prasę swoje doświadczenia z podróży; są to krajobrazy, widoki z lotu ptaka czy okna pociągu, a także uchwycone wspomnienia, zarówno z podróży egzotycznych, jak i tych niedalekich, intymnych wypadów z najbliższymi.

Możliwość zaprezentowania tych prac dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy Typu A jest niezwykle ważna, wzruszająca i motywująca do dalszej pracy i rehabilitacji. Dla Was jest to szansa „dotknięcia” niezwykłej wrażliwości i unikatowych emocji, spotkanie ze światem, który choć może wydawać się obcy – jest nam przecież niezwykle bliski, wręcz sąsiedzki.

Ponadto, w programie zaplanowany jest również wyjątkowy, niepowtarzalny koncert beneficjentów Środowiskowego Domu Samopomocy Typu A pod przewodnictwem muzykoterapeuty Neli Brzezińskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie środki z aukcji przekazane zostaną rzecz rozwoju warsztatów graficznych Środowiskowego Domu Samopomocy Typu A.

Skip to content