ADOPTUJ ZIOMKA

ZIOMEK to wierny Przyjaciel Stowarzyszenia Otwarte Drzwi poszukuje nowego domu. Piesek obecnie przebywa w kojcu na ternie przylegającym do Biura Zarządu. Niebawem rusza remont całego podwórka przy ul. Targowej 82. Decyzja administracyjna – kojec musi zniknąć przed zaplanowanym remontem. Nasze biuro nie dysponuje miejscem i odpowiednimi warunkami dla bernardyna. Dlatego z bólem serc uznaliśmy, że w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem dla Ziomka jest nowy dom.

 Jaki jest Ziomek?
Pierwsze słowo, które ciśnie się na usta osób opiekujących się nim to, że jest niezwykle PRZYJAZNY. Bardzo lubi pieszczoty, których zawsze mu mało  Spokój i opanowanie to kolejne cechy charakteru naszego Ziomka, które dopełnia radość. W towarzystwie innych psów zachowuje spokój.

 Jak wygląda dzień Ziomka?
Większość czasu spędza w dużym kojcu. Wyprowadzany jest na ogród, gdzie chętnie oddaje się swobodnym zabawom. Bardziej preferuje wolny wybieg niż spacery na smyczy. Lubi dobrze zjeść, niewybredny, wszystkożerny 

 Czego potrzebuje?
Ciepłej budy, kawałka podwórka i przede wszystkim OGROMNEGO SERCA nowego właściciela. Może czeka właśnie na Ciebie?

 Nadzieja na nowy, dobry dom
Żywimy ogromną nadzieję, że znajdzie się osoba bądź rodzina, w której nasz Ziomek zazna szczęścia i spokoju. Jeśli jednak tak się nie stanie wkrótce trafi do jednego ze schronisk dla zwierząt.
Ziomek posiada książeczkę zdrowia wraz z aktualnymi szczepieniami przeciwko: wściekliźnie i chorobom zakaźnym z dnia 20 marca 2019 r.

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
tel.: 226198501
kom.: 502335526
e-mail: stowarzyszenie@otwartedrzwi.pl

Skip to content