Zespół

374053_432184510178907_1116153523_n

Natalia Kalita – kierownik, psycholog – magister psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, specjalność psychologia kliniczna i osobowości; posiada uprawnienia pedagogiczne Studium Pedagogizacji UKSW; ukończyła specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej.

Aleksandra Biernacik –  psycholożka – magister psychologii, specjalność: psychologia kliniczna i osobowości na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego; posiada uprawnienia pedagogiczne Studium Pedagogizacji UKSW.  W trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii INTRA.

 

Aleksandra Skoczylas – terapeutka – magister sztuki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Ceramiki i Szkła; studia podyplomowe – Studium Pedagogiczne na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie,  Arteterapia – Akademia Umiejętności Społecznych przy Centrum Łowicka w Warszawie.

Marcin Duda – terapeuta – magister politologii Uniwersytetu Warszawskiego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, ukończony kurs podyplomowy psychoterapii integracyjnej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz kurs psychoterapii osób z diagnozą schizofrenii w Ośrodku PsychePlus.

Karolina Babik – Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim (specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna). W trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W Środowiskowym Domu Samopomocy prowadzi trening umiejętności społecznych, trening umiejętności komunikacyjnych i trening funkcji poznawczych oraz świadczy indywidualne poradnictwo psychologiczne. Doświadczenie zawodowe zdobywa również w Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym prowadzonym przez Fundację Itaka.

Dominika Mamro-Weinkauf – muzykoterapeutka, kulturoznawczyni. Od 2011 roku prowadzi zajęcia i warsztaty muzykoterapeutyczne. Pracuje z dorosłymi i dziećmi jako terapeutka oraz instruktor zajęć muzycznych i rytmicznych. Prowadzi warsztaty twórcze, animacje i relaksacje. Jest także certyfikowaną masażystką dźwiękiem wg metody Petera Hessa.

Skip to content